Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Trwa X edycja Konkursu

  Zapraszamy do tegorocznej (2024) edycji Konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Zdobądź prestiżowy certyfikat gospodarczy!
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Poznaj korzyści z udziału Konkursie

  Uzyskanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów biznesowych w Polsce przynosi firmom rozmaite korzyści wizerunkowe.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

Korzyści z udziału

- Firmy otrzymują godło jakości potwierdzające ich nowoczesne podejście do biznesu, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz osiągnięcia w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Ten kapitał ma dziś największe znaczenie i decyduje o sukcesie firmy w wielu dziedzinach: od jakości produktów, po kreowanie dobrego wizerunku. Dlatego ważne jest posiadanie certyfikatu zewnętrznego, świadczącego o jakości zarządzania zasobami ludzkimi. Firmy otrzymują certyfikat i znak jakości o wysokim prestiżu, przyznany przez ekspertów ze świata nauki.
 
-Firmy uzyskują prawo posługiwania się jednym z najbardziej prestiżowych znaków jakości na rynku. Nasz Certyfikat jest wyjątkowy ze względu na rangę ekspertów decydujących o jego przyznaniu – znanych naukowców o niepodważalnym autorytecie.
 
-Firmy mogą wykorzystać informację o pozytywnym wyniku Programu i przyznany certyfikat w swojej działalności marketingowej – umieścić go na stronie internetowej, opakowaniach produktów, w folderach reklamowych, na papierze firmowym itp.
 
-Przedstawiciele firm wyróżnionych certyfikatem mogą zaprezentować i promować swoje osiągnięcia i sukcesy podczas uroczystej Gali wręczenia certyfikatów w Warszawie. Podczas Gali firmy mają możliwość zapoznania się z przykładami „dobrych praktyk” w innych, wyróżnionych naszym godłem przedsiębiorstwach.
 
-Organizatorzy Programu zapewniają nagrodzonym firmom akcję promocyjną związaną z popularyzacją ich sukcesu w postaci pozytywnego wyniku procedury certyfikacyjnej.
 
 
Zgłoś się do Konkursu Promuj się na Gali Finałowej Dlaczego warto? Co i jak oceniamy? Opinie naszych Laureatów Nasze atuty Kontakt z nami