Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Trwa X edycja Konkursu

  Zapraszamy do tegorocznej (2024) edycji Konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Zdobądź prestiżowy certyfikat gospodarczy!
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Poznaj korzyści z udziału Konkursie

  Uzyskanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów biznesowych w Polsce przynosi firmom rozmaite korzyści wizerunkowe.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

Przyznawane certyfikaty

Certyfikat Zwykły „Przedsiębiorstwo Przyszłości” - otrzymują  go firmy, które uzyskały pozytywny wynik certyfikacji i wysoką ocenę Komisji Certyfikacyjnej.


Certyfikat Nadzwyczajny „Gold Prize” - otrzymują go firmy, które w danej edycji Programu uzyskują najwyższą liczbę punktów przyznanych przez recenzentów zasiadających w Komisji Naukowej.


Certyfikat Nadzwyczajny „Menadżer Sukcesu” - otrzymują go szefowie firm (prezesi, prezydenci korporacji, dyrektorzy), którzy wykazali się szczególnym, osobistym zaangażowaniem w rozwój innowacyjnej gospodarki oraz kapitału ludzkiego w zarządzanych przez siebie przedsiębiorstwach.


Certyfikat Nadzwyczajny „Promotor Nauki i Kultury” - otrzymują go te spośród certyfikowanych firm, które w stopniu wyróżniającym się są zaangażowane w działalność na rzecz wspierania w swoim otoczeniu zewnętrznym inicjatyw i przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych lub artystycznych. W ten sposób Kapituła honoruje przedsiębiorstwa szczególnie aktywne w obszarze realizacji idei społecznej odpowiedzialności biznesu – mecenasów wartościowych przedsięwzięć z obszaru nauki i kultury wysokiej.


Certyfikaty Srebrny „Przedsiębiorstwo Przyszłości” – otrzymują go z urzędu firmy, które po raz czwarty uzyskują certyfikat zwykły.


Certyfikat Złoty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” – otrzymują go z urzędu firmy, które po raz siódmy uzyskują certyfikat zwykły.


Certyfikat Platynowy „Przedsiębiorstwo Przyszłości” – otrzymują go z urzędu firmy, które po raz dziesiąty uzyskują certyfikat zwykły.
 

Zgłoś się do Konkursu Promuj się na Gali Finałowej Dlaczego warto? Co i jak oceniamy? Opinie naszych Laureatów Nasze atuty Kontakt z nami