Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Trwa VII edycja Konkursu

  Zapraszamy do
  tegorocznej (2020/2021) edycji konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Zdjęcia z Gali 2019

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

Gala Finałowa

Certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” wręczane są podczas uroczystej Gali, połączonej z prezentacją laureatów Programu. W VII edycji Konkursu Gala zorganizowana zostanie w prestiżowych murach Pałacu Lubomirskich w Warszawie, gdzie mieści się m.in. siedziba Business Centre Club.

Celem Gali Programu "Przedsiębiorstwo Przyszłości" jest promocja wyróżnionych w Programie firm oraz ich reprezentantów. W trakcie Gali organizator przygotowuje bogaty serwis fotograficzny z wręczenia certyfikatów - zdjęcia te trafiają następnie do wszystkich laureatów i mogą być wykorzystane w celach promocyjnych i wizerunkowych. W Gali uczestniczą media, co stanowi dodatkową formę promocji wyróżnionych firm. Gala jest też okazją do nawiązywania kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami mogącymi pochwalić się osiągnięciami w dziedzinie rozwoju innowacji i zarządzania kapitałem ludzkim, wymiany doświadczeń i „dobrych praktyk” oraz przepływu wiedzy. Spotkanie finałowe pozwala ponadto na bezpośredni kontakt przedstawicieli firm z ekspertami dokonującymi ocen w projekcie, umożliwia zadawanie pytań, merytoryczne konsultacje, nawiązywanie szerokich kontaktów pomiędzy środowiskami nauki i biznesu. Uroczysta Gala będzie również okazją do zaprezentowania przez firmy swoich osiągnięć i oferty przedstawicielom świata nauki, edukacji i sztuki.

 

Gala Finałowa podsumowująca VII edycję Programu "Przedsiębiorstwo Przyszłości" odbędzie się wiosną 2021 roku w dostojnych wnętrzach Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

 

Zgłoś się do Konkursu Promuj się na Gali Finałowej Dlaczego warto? Co i jak oceniamy? Opinie naszych Laureatów Nasze atuty Kontakt z nami