Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Trwa X edycja Konkursu

  Zapraszamy do tegorocznej (2024) edycji Konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Zdobądź prestiżowy certyfikat gospodarczy!
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Poznaj korzyści z udziału Konkursie

  Uzyskanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów biznesowych w Polsce przynosi firmom rozmaite korzyści wizerunkowe.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

Założenia Programu

Zapraszamy Państwa firmę do udziału w NOWEJ, JUBILEUSZOWEJ, X edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. W naszym Konkursie już od wielu lat przyznajemy certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej rozwojowych polskich przedsiębiorstw. Przedsiębiorstw inwestujących w rozwój zasobów ludzkich, wiedzę i innowacje. W ten sposób promujemy liderów polskiego biznesu. Na zgłoszenia w tegorocznej edycji Konkursu czekamy do 17 maja 2024 r. 

"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Konkurs, w którym oferujemy usługę certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobywają corocznie liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Program ma charakter otwarty - może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni. Wyniki tegorocznej, 10 edycji Programu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłosimy na przełomie czerwca i lipca 2024 roku podczas Gali Finałowej w Warszawie.

Czekamy na zgłoszenie Twojej firmy - przyślij nam ankietę aplikacyjną w terminie do 17 maja 2024 roku. Dokumenty do pobrania - tutaj!

W Programie "Przedsiębiorstwo Przyszłości" mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na Certyfikat mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.

W dotychczasowych edycjach Konkursu Certyfikaty "Przedsiębiorstwo Przyszłości" trafiły do firm z całej Polski reprezentujących m.in. branże: informatyczną, transportową, logistyczną, spożywczą, szkoleniową i wiele innych. Warto dołączyć do grona przedsiębiorstw wyróżnionych jednym z najbardziej prestiżowych certyfikatów jakości w Polsce!Dlaczego „Przedsiębiorstwo Przyszłości”?

Określenie „przedsiębiorstwo przyszłości” coraz częściej funkcjonuje w języku specjalistów od zarządzania. Oznacza ono firmę, która dzięki inwestowaniu w wiedzę i kapitał ludzki potrafi stale umacniać swoją pozycję na rynku i nie boi się wyzwań przyszłości. Taka firma rozwija się szybciej niż inne, dystansuje konkurencję, działa sprawnie i elastycznie, wprowadza nowe produkty i usługi, pozytywnie zaskakuje rynki. Jest to możliwe dlatego, że „firma przyszłości” inwestuje w ludzi – ich wiedzę, kompetencje, rozwój osobisty. W „przedsiębiorstwie przyszłości” to pracownicy są najważniejszym kapitałem, bo od ich kreatywności, zaangażowania i kwalifikacji zależy rozwój firmy, jej wyniki i poziom innowacyjności.

Program „Przedsiębiorstwo Przyszłości” służy wskazywaniu i wyróżnianiu takich właśnie firm – firm, które swoją przyszłość wiążą z rozwojem zasobów ludzkich, a o ich nowoczesności świadczy podejście do pracowników, wiedzy i innowacji.

Certyfikat "Przedsiębiorstwo Przyszłości" to prestiż, promocja, zaufanie rynku, marka solidnego pracodawcy, wiarygodność w oczach partnerów biznesowych, świadectwo nowoczesności, potencjału, innowacyjności, orientacji na rozwój.
Dodatkowe informacje:

Regulamin do pobrania - kliknij

Jak i co oceniamy? - kliknij

Korzyści z udziału - kliknij


Kontakt z organizatorem:

+48 32 747-26-03

kom. +48 607-035-169

biuro@fundacja-edukacja.org.pl

lider@fundacja-edukacja.org.pl

 

Zgłoś się do Konkursu Promuj się na Gali Finałowej Dlaczego warto? Co i jak oceniamy? Opinie naszych Laureatów Nasze atuty Kontakt z nami