Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Trwa 9. edycja Konkursu

  Zapraszamy do tegorocznej (2023) edycji Konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Zdobądź prestiżowy certyfikat gospodarczy!
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Poznaj korzyści z udziału Konkursie

  Uzyskanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów biznesowych w Polsce przynosi firmom rozmaite korzyści wizerunkowe.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

ZGŁOSZENIE 2023

Warunkiem uczestnictwa w programie certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest przesłanie do biura Programu karty zgłoszenia i ankiety (do pobraia poniżej) w terminie do 26 maja 2023 roku.
 
Kartę zgłoszenia i ankietę należy przesłać zarówno drogą elektroniczną (na adres e-mail: certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl), jak i pocztą tradycyjną na adres: Grażyna Kaczmarczyk, Prezes Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, ul. Rodakowskiego 14/168, 41-219 Sosnowiec. Zgłoszenie i ankietę należy podpisać.

ZGŁOSZENIE I ANKIETA W PLIKU WORD - DO POBRANIA!

W przypadku pytań dotyczących treści karty zgłoszenia lub ankiety oraz zasad ich wypełnienia, uprzejmie prosimy o kontakt z biurem Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego: tel. + 48 /32/ 747-26-03, 607-035-169, e-mail: certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl.  
 
Zgłoś się do Konkursu Promuj się na Gali Finałowej Dlaczego warto? Co i jak oceniamy? Opinie naszych Laureatów Nasze atuty Kontakt z nami