Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Trwa X edycja Konkursu

  Zapraszamy do tegorocznej (2024) edycji Konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Zdobądź prestiżowy certyfikat gospodarczy!
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Poznaj korzyści z udziału Konkursie

  Uzyskanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów biznesowych w Polsce przynosi firmom rozmaite korzyści wizerunkowe.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

GALA 2024

29 czerwca 2024 roku odbyła się kolejna Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm „Przedsiębiorstwo Przyszłości”, przygotowaną wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego (organizator merytoryczny) oraz Agencję Kreatywną PRC (organizator). Wzięli w niej udział reprezentanci biznesu, uczelni, organizacji pozarządowych, członkowie Komisji Certyfikacyjnej i wielu przyjaciół Konkursu.
 
W konkursie „PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI” certyfikaty akredytacyjne otrzymują liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Szansę na nasz Certyfikat mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w innowacje, myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie, zwłaszcza w obszarze edukacji i nauki. W poprzednich edycjach Certyfikat Przedsiębiorstwo Przyszłości otrzymały m.in. takie spółki ja BUMAR czy PKP S.A. W minioną sobotę grono laureatów poszerzyło się o kolejne firmy reprezentujące m.in. branże energetyczną i HR. Znaki Jakości „Przedsiębiorstwo Przyszłości” przyznane zostały w tym roku już po raz 10.
 
W trakcie Gali Finałowej Konkursu w Warszawie powinszowania Laureatom przekazał m.in. prof. Dariusz Rott, przewodniczący Komisji Certyfikacyjnej, który podkreślił istotną rolę kooperacji między gospodarką a nauką w generowaniu potencjału innowacyjnego Polski. Gala Finałowa Konkursu stanowiła okazję do złożenia gratulacji również samemu Profesorowi Dariuszowi Rottowi, który od tego roku dołączył do międzynarodowego grona ekspertów szkolnictwa wyższego oceniających prestiż uczelni w ramach dwóch kolejnych edycji rankingu QS Global Academic Survey. Ranking ten jest komponentem QS World University Rankings - zestawienia najlepszych uczelni na świecie publikowanego od 2004 r. przez Quacquarelli Symonds, wspólnie z "Times Higher Education". W rankingu tym pozycja uczelni zależy w 40% od opinii grona ekspertów - wykładowców uczelni. Pan Profesor do grona ekspertów Rankingu zgłoszony został przez Uniwersytet Masaryka w Brnie.
 
Gali Finałowej „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jak zawsze towarzyszyły występy artystyczne kilkorga młodych polskich wokalistów, krótka prezentacja certyfikowanych firm i ich reprezentacji, bankiet oraz spotkania kuluarowe, służące integracji przedstawicieli środowiska akademickiego z całej Polski. W imieniu nagrodzonych przedsiębiorstw głos zabrał Andrzej Machnikowski, Prezes Zarządu WKM-ENERGIA sp. z o.o., który zachęcał reprezentantów świata nauki do współpracy z biznesem i stałej komercjalizacji wiedzy. W trakcie Gali przedstawiciele certyfikowanych firm odebrali treść recenzji opracowanych w toku oceny.
 
Zgłoś się do Konkursu Promuj się na Gali Finałowej Dlaczego warto? Co i jak oceniamy? Opinie naszych Laureatów Nasze atuty Kontakt z nami