Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Trwa 9. edycja Konkursu

  Zapraszamy do tegorocznej (2023) edycji Konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Zdobądź prestiżowy certyfikat gospodarczy!
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Poznaj korzyści z udziału Konkursie

  Uzyskanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów biznesowych w Polsce przynosi firmom rozmaite korzyści wizerunkowe.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

9. edycja Programu - ruszył nabór!

Trwa nabór zgłoszeń do 9. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Do udziału w Programie zapraszamy przedsiębiorstwa wszystkich branż, które chcą uzyskać jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych certyfikatów jakości na polskim rynku oraz skutecznie promować się na rynku jako Firma Przyszłości! Zdobycie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” pomaga budować markę, zwiększać przewagę konkurencyjną i pozyskiwać nowych klientów. W dotychczasowych edycjach Programu naszym znakiem jakości wyróżniliśmy m.in. takie firmy jak Polskie Koleje Państwowe S.A., Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o. w Kajetanach czy Viessmann Sp. z o. o. we Wrocławiu. Dołącz do grona najnowocześniejszych polskich firm i zdobądź certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” w najnowszej edycji Konkursu.

CZEKAMY NA TWOJĄ FIRMĘ!


Zgłoszenia przyjmujemy w terminie - do 26 maja 2023 roku.
 
"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Program, w którym oferujemy usługę certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobywają corocznie liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Program „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ma charakter otwarty - może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają m.in. pracownicy renomowanych polskich uczelni. Wyniki tegorocznej, 9. edycji Programu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłosimy na przełomie czerwca i lipca 2023 roku podczas Gali Finałowej w Warszawie.
 
W Programie "Przedsiębiorstwo Przyszłości" mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na Certyfikat mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.
 

Więcej o Programie "Przedsiębiorstwo Przyszłości"

Jak zgłosić firmę do Programu? – kliknij i dowiedz się więcej!
 
Jak wygląda procedura certyfikacji? – kliknij i dowiedz się więcej!
 
Fotorelacja z Gali Finałowej Programu - kliknij i dowiedz się więcej!
 
Opinie Laureatów - kliknij i dowiedz się więcej!
 
Regulamin VII edycji Programu - kliknij i pobierz w PDF!
 

 
Zgłoś się do Konkursu Promuj się na Gali Finałowej Dlaczego warto? Co i jak oceniamy? Opinie naszych Laureatów Nasze atuty Kontakt z nami