Przedsiębiorstwo Przyszłości
Przedsiębiorstwo Przyszłości
 • Trwa X edycja Konkursu

  Zapraszamy do tegorocznej (2024) edycji Konkursu o Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Zdobądź prestiżowy certyfikat gospodarczy!
 • Promujemy
  liderów zarządzania!


  Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” to znak rozpoznawczy najlepszych polskich firm
 • Poznaj korzyści z udziału Konkursie

  Uzyskanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów biznesowych w Polsce przynosi firmom rozmaite korzyści wizerunkowe.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych firm na temat Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

Relacja z Gali 2019

24 czerwca 2019 roku w zabytkowych murach Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się Gala Finałowa 6. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości”, którego organizatorem merytorycznym jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Na uroczystość przybyli do stolicy prezesi, dyrektorzy i właściciele reprezentujący firmy z całej Polski, by z rąk Prezes Zarządu Fundacji Grażyny Kaczmarczyk i Przewodniczącego Komisji Konkursowej Dariusza Rotta odebrać Certyfikaty i Statuetki przyznane za nowoczesne zarządzanie, inwestowanie w kapitał ludzki i rozwój wiedzy.
 
"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Program, w którym oferujemy usługę certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobywają corocznie liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Program ma charakter otwarty - może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
 
-Dziś wręczone laury to nagrody dla tych polskich firm, które swoje modele biznesowe opierają na inwestowaniu w kapitał intelektualny, są kreatywne i nastawione na generowanie innowacji, skutecznie i efektywnie zarządzają zasobami ludzkimi, wykazują się elastycznością, posiadają umiejętność wykorzystywania własnego potencjału innowacyjnego dla utrzymania wysokiej pozycji konkurencyjnej, kooperując przy tym z uczelniami albo czerpiąc z dorobku akademickiego  – mówiła do laureatów Grażyna Kaczmarczyk, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

 W tym roku wyróżnienia „Przedsiębiorstwo Przyszłości” wręczono w zabytkowych wnętrzach Pałacu Lubomirskich, w którym mieści się m.in. siedziba Business Centre Club i prestiżowe Centrum Prasowe Lubomirskich.
 
-Gratuję dotychczasowych osiągnięć, unikatowych pomysłów, nowatorskich modeli biznesowych, innowacyjnych wdrożeń i nietuzinkowego podejścia do zarządzania. Życzę także, by wszystkie rozwiązania, które poddane zostały ocenie w konkursie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” udało się Państwu nie tylko utrzymać, ale również twórczo rozwinąć: z korzyścią dla pracowników i klientów – podsumowała Galę Prezes Grażyna Kaczmarczyk.
 
Zwieńczenie uroczystości stanowił recital wokalny Anny Rygiel oraz bankiet wydany na cześć Laureatów. Tegoroczna Gala Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” połączona była z uroczystością finałową drugiego z programów certyfikacyjnych organizowanych przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego – Programu „Uczelnia Liderów”, adresowanego do środowisk akademickich.


Zobacz więcej

Galeria zdjęć z Gali 2019 – kliknij
 
Laureaci Konkursu 2019 – kliknij
 
Laureaci Wyróżnień Nadzwyczajnych 2019 – kliknij

 
Zgłoś się do Konkursu Promuj się na Gali Finałowej Dlaczego warto? Co i jak oceniamy? Opinie naszych Laureatów Nasze atuty Kontakt z nami